ΑΡΧΙΚΗ arrow ΝΕΑ arrow ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Πανελληνίων Αγώνων Ιππασίας 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Πανελληνίων Αγώνων Ιππασίας 2015

Melina_Panellinioi_2015

Καλαμάτα, 21/12/2015

Σε απόλυτα γιορτινή ατμόσφαιρα έκλεισε την φετινή αγωνιστική χρονιά της η Ελληνική Ομοσπονδία Ιππασίας διοργανώνοντας τους Πανελλήνιους αγώνες Υπερπήδησης εμποδίων στις εγκαταστάσεις του Ολυμπιακού Κέντρου Ιππασίας στο Μαρκόπουλο (ΟΚΙΜ) στις  11-13 Δεκεμβρίου 2015. Οι συμμετοχές των αθλητών πολλές και ο ανταγωνισμός μεγάλος!
Ο Ιππικός Όμιλος Καλαμάτας συμμετείχε με κλιμάκιο πέντε αθλητών:

Παρασκευή, 11 Δεκεμβρίου 2015

Κατηγορία 1,00μ
Ζωή Μιχαλά με τον ίππο Victor 11, κατέκτησε την 7η θέση στους 55 συμμετέχοντες, πραγματοποιώντας άπταιστη διαδρομή.
Νικόλαος Δρούγας με τον ίππο Princess Diana Capitol, πραγματοποιώντας πολύ καλή διαδρομή

Κατηγορία 1,10μ
Μελίνα Πεΐμανίδη με τον ίππο By Chance, πραγματοποιώντας άπταιστη διαδρομή
Δημήτρης Δρούγας με τον ίππο Torpenhow Luke, πραγματοποιώντας πολύ καλή διαδρομή
Μελίνα Πεΐμανίδη με τον ίππο Acapulca, πραγματοποιώντας άπταιστη διαδρομή
Ζωή Μιχαλά με τον ίππο Victor 11, πραγματοποιώντας πολύ καλή διαδρομή
Λυδία Νικολάου με τον ίππο Chocolate Drizzle, πραγματοποιώντας καλή εμφάνιση

Κατηγορία 1,20μ
Νικόλαος Δρούγας με τον ίππο Upper Star Hero, πραγματοποιώντας πολύ καλή διαδρομή.

Κατηγορία ΠΑΙΔΩΝ - Β' γύρος(1,15μ)
Μελίνα Πεΐμανίδη με τον ίππο By Chance, πραγματοποιώντας πολύ καλή διαδρομή, κατέκτησε την 6η θέση της συνολικής κατηγορίας ΠΑΙΔΩΝ (αθροισμα και των 2 γύρων)!!
Μελίνα Πεΐμανίδη με τον ίππο Acapulca, πραγματοποιώντας πολύ καλή διαδρομή, κατέκτησε την 4η θέση της συνολικής κατηγορίας ΠΑΙΔΩΝ (αθροισμα και των 2 γύρων)!!